Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z psem jest wspaniałą szansą, żeby wykorzystać energiczność naszego zwierzaka, a jednocześnie wzmacniać relację. Częste gry wpływają korzystnie na zdrowie zwierzęcia, tak jak i dają frajdę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy wiele różnych kategorii zabawek dla psów, ale jak wybrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę dostaniemy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, są piłki z gumy, z materiału lub plastikowe. Wybierając piłki dla psa należy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają stałe, ale musimy myśleć o prawdopodobieństwie udławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest za mała. Kupując nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle ważne, gdy jesteśmy opiekunami małych odmian psów, takich jak pudle i yorki, dla których dobieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy pobawić się z pupilem na zewnątrz wspaniałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartym terenie, jak łąka, park lub ogród, gdzie zwierzak może wybiegania się. Jeśli piesek potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej wielkości, aby psu wygodnie było nosić frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką podczas zabawy, więc w celu uniknięcie bolesnych sytuacji szukajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee może stać się ekscytującą formą aktywności, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

szelki dla psa https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Szelki-dla-psa-32926.html